Księgowość dla klientów indywidualnych — dlaczego warto skorzystać?

W naszej ofercie znajdują się usługi skierowane nie tylko dla firm, ale również dla klientów indywidualnych, którzy mogą liczyć na naszą wiedzę i doświadczenie. Sprawimy także, że wszelkie sprawy zostaną załatwione szybko i skutecznie. Księgowość dla klientów indywidualnych dotyczy różnych podstawowych kwestii — szczególnie tych związanych z rozliczeniem rocznym w Urzędzie Skarbowym. Prowadzimy księgowość w sposób rzetelny, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że powierzają swoje finanse prawdziwym specjalistom i profesjonalistom.

Jakie usługi zapewniamy klientom indywidualnym?

Konsultacje podatkowe

Świadczymy usługi  konsultacji z zakresu podatków i przepisów podatkowych. Dlatego w razie jakichś wątpliwości warto skorzystać z naszych usług, aby rozwiązać problemy związane z podatkami. Udzielamy pełnego wsparcia, wyjaśniamy, a także wskazujemy konkretne przepisy. Poza tym stale zapoznajemy się ze zmianami podatkowymi, dzięki czemu wiemy, że zawsze udzielimy odpowiedzi zgodnej z aktualnym prawem.

Deklaracje i zeznania roczne

Naszą główną usługą skierowaną do klientów indywidualnych jest pomoc w rozliczaniu podatku dochodowego. Pomagamy w złożeniu deklaracji, wykonujemy wszelkie potrzebne działania, a także udzielamy odpowiedzi. Przygotowujemy przeróżne zeznania m.in. PIT-37, PIT-ZG oraz PIT-39. Dzięki temu wiemy, że z naszych usług mogą skorzystać osoby pracujące na podstawie umowy o pracę, zlecenie czy dzieło. W trakcie rozliczeń bierzemy również pod uwagę ulgi podatkowe, które przysługują klientowi.

Sporządzanie dokumentacji

Pomagamy w prawidłowym przygotowaniu dokumentów potrzebnych do złożenia wniosku o przejście na emeryturę czy rentę. Podpowiadamy, jakie informacje powinny się tam znaleźć, co sprawia, że sprawy kończą się pozytywnie — bez zbędnego przedłużania.

Wsparcie merytoryczne klientów indywidualnych

Specjalnie dla klientów indywidualnych zapewniamy również wsparcie merytoryczne. Chętnie odpowiadamy na nurtujące pytania, czym udowadniamy, że księgowość wcale nie jest taka trudna. Ułatwiamy również podejmowanie decyzji, rozwiewamy wszelkie wątpliwości dotyczące podatków bądź innych spraw związanych z księgowością. Poza tym doradzamy, jaki PIT należy wypełnić, podpowiemy, jakie informacje powinny znaleźć się w rozliczeniu rocznym lub po prostu wykonujemy to samodzielnie. Po prostu dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, aby finanse nie sprawiały już żadnych problemów.
Potrzebujesz fachowej porady księgowej?
Skontaktuj się z naszą firmą

62-090 Rokietnica
ul. Trakt Napoleoński 41

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 15:00

Scroll to Top