Dlaczego księgowość dla firm jest ważna?

Rozliczanie się z ZUS, urzędem skarbowym, bankami itp. może być uciążliwe — tym bardziej, jeżeli dotyczy działalności gospodarczych zatrudniających większą liczbę pracowników. Z nami księgowość dla firm przestanie być przyczyną rosnącego stresu i zajmiemy się finansami Państwa firmy.

Księgowość dla firm — jakie usługi zapewniamy?

Prowadzenie ksiąg rachunkowych

Wspieramy duże firmy i prowadzimy dla nich pełną księgowość, czyli księgę rachunkową. Stosujemy się do obowiązującego prawa, dbamy o rzetelne przedstawienie danych, a także stale kontrolujemy powstałe zapisy.

Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów

Zajmujemy się prowadzeniem Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, która stanowi formę uproszczonej księgowości stosowanej przez małe firmy. W tym celu wykorzystujemy obowiązujący wzór.

Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych

Wykonujemy roczne sprawozdania finansowe, które są obowiązkowe dla większych przedsiębiorstw z pełną księgowością. Tworzony przez nas zapis jest rzetelny, autentyczny, a także zgodny z obowiązującymi przepisami.

Kadry i płace

Zapewniamy obsługę kadrowo-płacową, która umożliwia prawidłowe funkcjonowanie każdej firmy. Zadbamy o wszelkie formalności związane z wynagrodzeniem, deklaracjami, a także prowadzeniem dokumentacji pracowniczych. Dzięki temu kadry i płace są prawidłowo zarządzane.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Wykonujemy księgowość dla firm bez względu na wielkość przedsiębiorstwa. Poza tym wykorzystujemy nasze doświadczenie i wiedzę, dzięki czemu szybko zyskujemy zaufanie naszych klientów. Oprócz tego zapewniamy różnorodne usługi dotyczące np. kadr i płacy. W ten sposób wiemy, że każda firma — bez względu na formę działalności gospodarczej może skorzystać z naszej pomocy. Oprócz tego zapewniamy również:

Bezpieczeństwo danych

dla nas ważna jest całkowita dyskrecja, dlatego zawsze dbamy o utrzymanie ścisłej tajemnicy zawodowej. W ten sposób wiemy, że niepowołane osoby na pewno nie będą miały dostępu do poufnych informacji.

Pomoc
specjalistów

księgowość dla firm jest szczególnie ważna, dlatego podchodzimy z zaangażowaniem do każdego klienta. Poza tym nasz zespół jest tworzony przez prawdziwych specjalistów, którzy stale czuwają nad finansami licznych przedsiębiorstw.

Pełne wsparcie dla klientów

chętnie odpowiemy na pytania naszych klientów, a także udzielimy wsparcia z zakresu finansów, podatków, czy kadr i płacy.

Potrzebujesz fachowej porady księgowej?
Skontaktuj się z naszą firmą

62-090 Rokietnica
ul. Trakt Napoleoński 41

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 15:00

Scroll to Top